Artykuły Reklamowe - Gadżety i Upominki PoznańGift Express

Agencja Reklamowa Gift Express oferuje szeroko pojęte gadżety reklamowe, odzież reklamową oraz materiały POS. Systematycznie rozwijamy i umacniamy swoją pozycję na rynku dzięki zdobytym doświadczeniom i umiejętności budowy trwałych więzi z klientem opartych na owocnej współpracy.
Od początku naszej działalności skupiamy się na rynku gadżetów reklamowych, dzięki czemu znamy wymagania klientów i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Ściśle współpracujemy z klientem, starając się pomóc w wyborze jak najkorzystniejszych rozwiązań. Z kolei umiejętność rozumienia potrzeb konsumenta sprawia, że klienci chętnie do nas wracają, korzystając wielokrotnie z naszych usług.


Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Wiemy, że tylko specjalizacja w danej dziedzinie, którą w naszym wypadku są upominki i gadżety reklamowe, daje możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie,
  • Oferujemy ponad 50.000 produktów,
  • Realizujemy zamówienia specjalne - produkcja w kraju i zagranicą,
  • Kładziemy nacisk na współpracę z odpowiedzialnymi partnerami biznesowymi i dostawcami,
  • Nasze usługi obejmują zdobienie różnymi technikami, magazynowanie i logistykę,
  • Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie, często udaje się w ten sposób stworzyć coś nowego i oryginalnego, co dla naszych klientów jest najważniejsze,
  • Angażujemy się w każde zlecenie, wychodząc z założenia, że rzeczy trudne rozwiązujemy od razu a niemożliwe do wykonania zajmują nam jedynie nieco więcej czasu.

Co można znaleźć na naszej stronie?

Na naszej stronie internetowej systematycznie umieszczamy poszczególne pozycje z naszej oferty katalogowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy tematycznie uporządkowane galerie oraz możliwość realizacji indywidualnych projektów w dziale „Chiny produkcja specjalna”


 

Jak korzystać ze strony internetowej?

Po lewej stronie zamieściliśmy odnośniki do galerii oferowanych przez nas produktów.

Aby ułatwić Państwu zapoznanie się z nimi uporządkowaliśmy je w grupy tematyczne. Każdą grupę zamierzamy regularnie uzupełniać o nowe pozycje, zatem ich liczba będzie stopniowo wzrastać. Do każdego gadżetu przyporządkowany jest konkretny numer, którym można się posłużyć przy składaniu pytań o cenę i dostępność. Docelowo galerie mają pomieścić kilka tysięcy pozycji, dlatego prosimy o cierpliwość. W razie gdyby interesujący Państwa produkt nie pojawił się jeszcze na stronie, prosimy o przesłanie pytania drogą elektroniczną.


Wyszukiwarka umieszczona w górnej części strony to sposób na odnalezienie konkretnego produktu - wystarczy wpisać numer produktu, bądź grupy produktów (np.” piórko lub „radio”).